|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Διάμετρος σύρματος: | 2,5 χλστ | ||
|---|---|---|---|
| Επισημαίνω: | PU-coated wire rope screen,10mm aperture mining screen,Tufflex wire rope mesh |
||
Στην ανθρακωρυχεία και το ορυχείο, το Huatao Replacement Tufflex αναδεικνύεται ως ένα παιχνίδι που αλλάζει το παιχνίδι: ένα πολυουρεθάνιο επικαλυμμένο μέσο οθόνης που παντρεύεται την ανοιχτή περιοχή του υφασμένου σύρματος με ανώτερη απόδοση.Το σχεδιασμό του περιλαμβάνει σχοινιά από σύρμα (1.5-12mm) και συνθετικά καλώδια, το καθένα περιβάλλεται από ένα ανθεκτικό στρώμα πολυουρεθάνου.διασφάλιση αδιάλειπτης ροής ακόμη και με κολλώδη πηλόλιθους ή υγρά μετάλλια.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Υλικό | Σιδηροσύρμα από χάλυβα επικαλυμμένο με PU |
| Διάμετρος σύρματος | 2.5mm |
| Μέγεθος διαφάνειας | 5 χιλιοστά τετράγωνο |
| Δυνατότητα τράβηξης | 850 N/mm2 |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -40°C έως +90°C |
| Βάρος | 12.5 kg/m2 |
| Ανοιχτή περιοχή | 38% |
Η HUATAO εγγυάται την κορυφαία ποιότητα με τα Ultra-Wear πάνελ μας, με εγγύηση 18 μηνών.με προσαρμοσμένες διαμορφώσεις διαθέσιμες σε 4-5 εβδομάδεςΚάθε πάνελ υποβάλλεται σε αυστηρούς ελέγχους ποιότητας πιστοποιημένους ISO 9001 για να διασφαλιστεί η βέλτιστη απόδοση στη λειτουργία επεξεργασίας ορυκτών.
Οι οθόνες είναι συσκευασμένες σε υλικά ανθεκτικά σε υγρασία και απορροφητικά και έχουν ετικέτες για την ιχνηλασιμότητα.
| Σκηνή ουρεθάνου | Εικόνα Tufflex |
|---|---|
| Διάφραγμα αποβρύθμισης από πολυουρεθάνιο | WS 85 Μοδική οθόνη |
| Πίνακες οθόνης από πολυουρεθάνιο | Εναλλακτικές οθόνες Rotex |
| Πίνακας ελεγχόμενης ελαστικής | Δικτυωτικό πλέγμα με δονητή οθόνη |
| Αυτοκαθαριστικό Wire Mesh | Εικονίδιο σχιστολιθικού μηχανισμού |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567