|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Διάμετρος σύρματος: | 2,5 χλστ | ||
|---|---|---|---|
| Επισημαίνω: | 5mm aperture Tufflex screen panel,polyurethane-coated aggregate screen,Tufflex screen for aggregate |
||
Οι οθόνες Tufflex αντικατάστασης Huatao με επίστρωση πολυουρεθάνης ξεχωρίζουν στην εξόρυξη και τα λατομεία, προσφέροντας μια στιβαρή εναλλακτική λύση στα παραδοσιακά πλεγμένα σύρματα. Κατασκευασμένες από συρματόσχοινα από ανοξείδωτο χάλυβα (διαμέτρου 1,5-12mm) και συνθετικά κορδόνια — και τα δύο επικαλυμμένα με παχύ πολυουρεθάνη — ισορροπούν την αντοχή και την ευελιξία. Το στρώμα πολυουρεθάνης εξασφαλίζει μια λεία επιφάνεια που απωθεί τη συσσώρευση υλικού, εξαλείφοντας το μπλοκάρισμα και την προσκόλληση που μαστίζουν τις συμβατικές οθόνες.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Υλικό | Χαλύβδινο σύρμα με επίστρωση PU |
| Διάμετρος σύρματος | 2,5mm |
| Μέγεθος ανοίγματος | 5mm τετράγωνο |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 850 N/mm² |
| Εύρος θερμοκρασίας | -40°C έως +90°C |
| Βάρος | 12,5 kg/m² |
| Ανοιχτή περιοχή | 38% |
| Οθόνη Ουρεθάνης | Οθόνη Tufflex |
|---|---|
| Πλέγμα Οθόνης Αφυδάτωσης Πολυουρεθάνης | Αρθρωτή Οθόνη WS 85 |
| Πάνελ Οθόνης Πολυουρεθάνης | Οθόνες Αντικατάστασης Rotex |
| Πάνελ Οθόνης Καουτσούκ | Πλέγμα Δονούμενης Οθόνης |
| Αυτοκαθαριζόμενο Πλέγμα | Οθόνη Σχιστολιθικού Δονητή |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567