|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Διάμετρος σύρματος: | 1,5 χλστ | ||
|---|---|---|---|
| Επισημαίνω: | PU-coated mining screen mesh,1.5mm Mining Screen Mesh,rectangular hole mining mesh |
||
Σχεδιασμένα για εφαρμογές στα λατομεία και τα ορυχεία, τα Huatao αντικαθιστούν τις οθόνες Tufflex συνδυάζουν καλώδια καλωδίου επικαλυμμένα με πολυουρεθάνιο (1.5-12mm διάμετρος) και συνθετικά καλώδια για να παρέχουν ανώτερη απόδοση σε σχέση με το παραδοσιακό υφασμένο σύρμαΗ επικάλυψη από πολυουρεθάνιο που εφαρμόζεται και στους δύο τύπους σχοινιών δημιουργεί μια επιφάνεια μη προσκόλλησης που αποτρέπει την προσκόλληση και τη φθορά του υλικού, ένα κοινό πρόβλημα με τα παλαιότερα μέσα οθόνης.
Τα ανοίγματα, διαθέσιμα σε τετράγωνο ή ορθογώνιο σχήμα, διαρκούν από 1,5 mm έως 45 mm, με προσαρμοσμένες ορθογώνιες τρύπες τόσο στενές όσο 0,7 mm για εργασίες λεπτού διαχωρισμού.Αυτή η ευελιξία καθιστά το Tufflex κατάλληλο για τα πάντα, από την ανίχνευση χονδρικών ακατέργαστων μέχρι την ακριβή ταξινόμηση των ορυκτών.
Η κατασκευή του, πλήρως ή εν μέρει συγκολλημένη, προσθέτει αντοχή, ενώ προαιρετικά συγκολλημένα φύλλα πολυουρεθάνου ενισχύουν τις περιοχές που είναι επιρρεπείς σε συγκρούσεις, όπως κοντά σε γάντζους, ενισχύοντας περαιτέρω την αντοχή στην φθορά.
Αυτό που ξεχωρίζει το Huatao Replace Tufflex είναι η συμβατότητά του με τον υπάρχοντα εξοπλισμό: δεν απαιτούνται τροποποιήσεις για την αντικατάσταση των συρματόπλεκτων οθονών.με ελέγχους τάσης που αντικατοπτρίζουν τα παραδοσιακά πρωτόκολλαΣε εγκαταστάσεις τελικής τάσης, τα συνθετικά καλώδια μπορούν να τοποθετηθούν σε διασταυρούμενη ροή ή κάτω από σχοινιά καλωδίου, βοηθώντας στη στρωματοποίηση σωματιδίων.και μεγαλύτερα διαστήματα μεταξύ των αντικαταστάσεων.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Υλικό | Σιδηροσύρμα από χάλυβα επικαλυμμένο με PU |
| Διάμετρος σύρματος | 2.5mm |
| Μέγεθος διαφάνειας | 5 χιλιοστά τετράγωνο |
| Δυνατότητα τράβηξης | 850 N/mm2 |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -40°C έως +90°C |
| Βάρος | 12.5 kg/m2 |
| Ανοιχτή περιοχή | 38% |
Η HUATAO εγγυάται την κορυφαία ποιότητα με τα Ultra-Wear πάνελ μας, με εγγύηση 18 μηνών.με προσαρμοσμένες διαμορφώσεις διαθέσιμες σε 4-5 εβδομάδεςΚάθε πάνελ υποβάλλεται σε αυστηρούς ελέγχους ποιότητας πιστοποιημένους ISO 9001 για να διασφαλιστεί η βέλτιστη απόδοση στη λειτουργία επεξεργασίας ορυκτών.
Στην HUATAO, υποστηρίζουμε την ποιότητα και την απόδοση των οθονών μας.Κάθε πάνελ υποβάλλεται σε αυστηρό έλεγχο ποιότητας πιστοποιημένο ISO 9001 για να διασφαλιστεί ότι πληροί τα υψηλότερα πρότυπα της βιομηχανίας.
Ένα κοντινό πλάνο των γάντζων Tufflex Screen Mesh που δείχνουν λεπτομερή κατασκευή:
Επεξεργασία της εργοστασιακής παραγωγής Tufflex Screen Mesh:
Συσκευασία & Λογιστική:
Παραδείγματα εφαρμογής:
| Σκηνή ουρεθάνου | Εικόνα Tufflex |
|---|---|
| Διάφραγμα αποβρύθμισης από πολυουρεθάνιο | WS 85 Μοδική οθόνη |
| Πίνακες οθόνης από πολυουρεθάνιο | Εναλλακτικές οθόνες Rotex |
| Πίνακας ελεγχόμενης ελαστικής | Δικτυωτικό πλέγμα με δονητή οθόνη |
| Αυτοκαθαριστικό Wire Mesh | Εικονίδιο σχιστολιθικού μηχανισμού |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567