|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Όνομα προϊόντος: | Οθόνη συρματόσχοινου με επίστρωση πολυουρεθάνης Tufflex, άνοιγμα 2mm, τετράγωνο, για διαλογή λατομεί | Λέξεις κλειδιά: | Εικονίδιο Tufflex, δονητικό |
|---|---|---|---|
| Διάμετρος σύρματος: | 2,5 χλστ | Συρμάτινο πλέγμα: | Min.2mm |
| Χρώμα: | Πορτοκαλί, Κόκκινο, Πράσινο, Κίτρινο | Εφαρμογή: | Έλεγχος λατομείου |
| Αντοχή: | Υψηλή αντοχή στη φθορά | Pacakge: | Κουτί από χαρτόνι ή ξύλινο κουτί |
| Επισημαίνω: | Tufflex polyurethane coated wire rope,2mm square aperture screen,Tufflex wire rope mesh |
||
Η σίτα από συρματόσχοινο Tufflex με επίστρωση πολυουρεθάνης από ανοξείδωτο χάλυβα επαναπροσδιορίζει την αποδοτικότητα στις εφαρμογές κοσκίνισης λατομείων και μεταλλείων. Αυτή η καινοτόμος σίτα διαθέτει σχεδιασμό διπλού υλικού με συρματόσχοινα (διαμέτρου 1,5-12mm) και συνθετικά κορδόνια, τα οποία είναι και τα δύο επικαλυμμένα με παχιά επίστρωση πολυουρεθάνης που δημιουργεί μια λεία επιφάνεια ανθεκτική στην προσκόλληση και το φράξιμο υλικών.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Υλικό | Χαλύβδινο σύρμα με επίστρωση PU |
| Διάμετρος σύρματος | 2,5mm |
| Μέγεθος ανοίγματος | 5mm τετράγωνο |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 850 N/mm² |
| Εύρος θερμοκρασίας | -40°C έως +90°C |
| Βάρος | 12,5 kg/m² |
| Ανοιχτή επιφάνεια | 38% |
Οι σίτες συσκευάζονται σε υλικά αδιάβροχα, απορροφητικά κραδασμών και επισημαίνονται για ιχνηλασιμότητα. Προσαρμοσμένα μεγέθη και επωνυμίες OEM αντιμετωπίζονται απρόσκοπτα.
Η HUATAO εγγυάται κορυφαία ποιότητα στην αγορά με τα πάνελ Ultra-Wear, υποστηριζόμενα από εγγύηση 18 μηνών. Το παγκόσμιο δίκτυο logistics μας εξασφαλίζει παράδοση εντός 3 εβδομάδων για τυπικά μεγέθη, με προσαρμοσμένες διαμορφώσεις διαθέσιμες σε 4-5 εβδομάδες. Κάθε πάνελ υποβάλλεται σε αυστηρούς ελέγχους ποιότητας πιστοποιημένους κατά ISO 9001 για να διασφαλιστεί η βέλτιστη απόδοση στη λειτουργία επεξεργασίας ορυκτών σας.
| Σίτα Ουρεθάνης | Σίτα Tufflex |
|---|---|
| Πλέγμα σίτας πολυουρεθάνης για αφυδάτωση | Αρθρωτή σίτα WS 85 |
| Πάνελ σίτας πολυουρεθάνης | Σίτες αντικατάστασης Rotex |
| Πάνελ σίτας από καουτσούκ | Πλέγμα δονητικής σίτας |
| Αυτοκαθαριζόμενο πλέγμα σύρματος | Σίτα για διαχωριστήρα σχιστόλιθου |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567