|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Διάμετρος σύρματος: | - Μίνι.1.5mm | ||
|---|---|---|---|
| Επισημαίνω: | Polyurethane Mining Screen,PU Mining Screen,PU Tufflex Screen |
||
Η Αρθρωτή Οθόνη Κοσκινίσματος Tufflex διαθέτει ένα καινοτόμο σύστημα αλληλοσυνδεόμενων πάνελ με σύρματα επικαλυμμένα με PU 1,8mm και τετράγωνες οπές 6mm. Σχεδιασμένη για ταχεία διαχωρισμό υλικών στην εμπρόσθια όψη, ο μηχανισμός γρήγορης απελευθέρωσης επιτρέπει την αντικατάσταση πάνελ από ένα άτομο σε λίγα λεπτά.
Ιδανική για εργοστάσια επεξεργασίας άνθρακα και εγκαταστάσεις επεξεργασίας ορυκτών, η Οθόνη Αφυδάτωσης Υψηλής Τάσης Tufflex λειτουργεί αποτελεσματικά σε ένα ευρύ φάσμα θερμοκρασιών (-40°C έως +90°C) και αντέχει σε επιθετικά χημικά περιβάλλοντα. Ο αρθρωτός σχεδιασμός της επιτρέπει την εύκολη εγκατάσταση και αντικατάσταση, ελαχιστοποιώντας τον χρόνο διακοπής λειτουργίας κατά τη συντήρηση.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Υλικό | Πυρήνας Χάλυβα + PU |
| Πλάτος Σχισμής | 2,5mm |
| Μέγεθος Ανοίγματος | 5mm ή OEM |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 950 N/mm² |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -40°C έως +90°C |
| Μέγεθος Πάνελ | OEM |
| Επιμήκυνση | 450% |
| Οθόνη Ουρεθάνης | Οθόνη Tufflex |
|---|---|
| Πλέγμα Οθόνης Αφυδάτωσης Πολυουρεθάνης | Αρθρωτή Οθόνη WS 85 |
| Πάνελ Οθόνης Πολυουρεθάνης | Ανταλλακτικές Οθόνες Rotex |
| Πάνελ Οθόνης από Καουτσούκ | Πλέγμα Δονητικής Οθόνης |
| Αυτοκαθαριζόμενο Συρμάτινο Πλέγμα | Οθόνη Shale Shaker |
Η ομάδα μηχανικών της HUATAO προσαρμόζει οθόνες αφυδάτωσης για συγκεκριμένα χαρακτηριστικά υλικών, με παραγωγή πιστοποιημένη κατά ISO 14001. Οι τυπικές διαμορφώσεις αποστέλλονται σε 25 ημέρες, με διαθέσιμες επιταχυνόμενες επιλογές. Ο ποιοτικός μας έλεγχος υπερβαίνει τα βιομηχανικά πρότυπα, εξασφαλίζοντας αξιόπιστη απόδοση στο εργοστάσιο επεξεργασίας σας.
Η HUATAO παρέχει πλήρη τεχνική υποστήριξη για κάθε εγκατάσταση οθόνης Anti-Blocking, συμπεριλαμβανομένης της ανάλυσης δονήσεων και βελτιστοποίησης. Με το σύστημα παραγωγής μας κατά παραγγελία (just-in-time), παραδίδουμε τυπικά μεγέθη εντός 25 ημερών. Η δέσμευσή μας στην ποιότητα εξασφαλίζει προϊόντα με 99,7% χωρίς ελαττώματα, υποστηριζόμενα από ολοκληρωμένη εξυπηρέτηση μετά την πώληση.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567