|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Διάμετρος σύρματος: | - Μίνι.1.5mm | ||
|---|---|---|---|
| Επισημαίνω: | 5mm tufflex screen,5mm polyurethane screen mesh,dewatering tufflex screen |
||
Σύστημα πλέγματος αφυδάτωσης υψηλής απόδοσης με ενίσχυση πυρήνα 3mm και ενσωμάτωση πολυμερούς με τεχνολογία σύντηξης. Σχεδιασμένο για βιομηχανικές διεργασίες αφυδάτωσης που απαιτούν <18% υπολειπόμενη υγρασία σε ορυκτά συμπυκνώματα.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Υλικό | Χαλύβδινος Πυρήνας + PU |
| Πλάτος Σχισμής | 2.5mm |
| Μέγεθος Ανοίγματος | 5mm ή OEM |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 950 N/mm² |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -40°C έως +90°C |
| Μέγεθος Πάνελ | OEM |
| Επιμήκυνση | 450% |
Η ομάδα μηχανικών της HUATAO προσαρμόζει οθόνες αφυδάτωσης για συγκεκριμένα χαρακτηριστικά υλικών, με παραγωγή πιστοποιημένη κατά ISO 14001. Οι τυπικές διαμορφώσεις αποστέλλονται σε 25 ημέρες, με διαθέσιμες επιλογές ταχείας αποστολής. Ο ποιοτικός μας έλεγχος υπερβαίνει τα βιομηχανικά πρότυπα, διασφαλίζοντας αξιόπιστη απόδοση στο εργοστάσιο επεξεργασίας σας.
| Οθόνη Ουρεθάνης | Οθόνη Tufflex |
|---|---|
| Πλέγμα Αφυδάτωσης Πολυουρεθάνης | Αρθρωτή Οθόνη WS 85 |
| Πάνελ Οθόνης Πολυουρεθάνης | Οθόνες Αντικατάστασης Rotex |
| Πάνελ Οθόνης από Καουτσούκ | Πλέγμα Δονητικής Οθόνης |
| Αυτοκαθαριζόμενο Συρμάτινο Πλέγμα | Οθόνη Shale Shaker |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567