|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Διάμετρος σύρματος: | - Μίνι.1.5mm | ||
|---|---|---|---|
| Επισημαίνω: | coated tufflex screen,pu coated tufflex screen,3mm polyurethane screen mesh |
||
Σχεδιασμένο ειδικά για αυστηρές εφαρμογές αποχέτευσης, το Tufflex High-Tension Dewatering Screen θέτει νέα πρότυπα στην αποδοτικότητα μείωσης υγρασίας.Η καινοτόμος κατασκευή της οθόνης χαρακτηρίζεται από έναν ανθεκτικό πυρήνα από χάλυβα 3 mm που περιβάλλεται από μια ειδικά διαμορφωμένη επικάλυψη πολυουρεθάνου, δημιουργώντας ένα εξαιρετικά ανθεκτικό σύνθετο υλικό που αντέχει σε ακραία φορτία τάσης έως και 950 N/mm2.
Οι διακοπές με σχισμές 2,5 χιλιοστών με ακριβή μηχανική σχεδιάστηκαν με τον καλύτερο τρόπο για να μεγιστοποιήσουν την αποστράγγιση του νερού, ενώ παράλληλα διατηρούν αποτελεσματικά πολύτιμα λεπτά σωματίδια.Συνεπής μείωση της περιεκτικότητας σε υγρασία έως 35% στον άνθρακα, ορυκτά συμπυκνώματα και απορρίμματα.
Η προηγμένη τεχνολογία επικαλύψεως με μοριακή σύνδεση της οθόνης εξασφαλίζει πλήρη προσκόλληση μεταξύ του ατσάλινου πυρήνα και του πολυουρεθάνου.Εξάλειψη της αποστρωματοποίησης ακόμη και υπό συνεχή κάμψη κατά τη διάρκεια λειτουργιών υψηλού κύκλου.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Υλικό | Σιδηρουργικός πυρήνας + PU |
| Διάμετρος τρύπας | 2.5mm |
| Μέγεθος διαφάνειας | Τετράγωνο 3mm ή OEM |
| Δυνατότητα τράβηξης | 950 N/mm2 |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -40°C έως +90°C |
| Μέγεθος πίνακα | Οργανωτής κατασκευής |
| Επέκταση | 450% |
Η HUATAO εγγυάται την κορυφαία ποιότητα με τα Ultra-Wear πάνελ μας, με εγγύηση 18 μηνών.με προσαρμοσμένες διαμορφώσεις διαθέσιμες σε 4-5 εβδομάδες.
Κάθε πάνελ υποβάλλεται σε αυστηρούς ελέγχους ποιότητας πιστοποιημένους ISO 9001 για να διασφαλιστεί η βέλτιστη απόδοση στην εργασία επεξεργασίας ορυκτών.Είμαστε πίσω από την ποιότητα και τις επιδόσεις των Tufflex Ultra-Wear Mining Screen Panels μας.
| Σκηνή ουρεθάνου | Εικόνα Tufflex |
|---|---|
| Διάφραγμα αποβρύθμισης από πολυουρεθάνιο | WS 85 Μοδική οθόνη |
| Πίνακες οθόνης από πολυουρεθάνιο | Εναλλακτικές οθόνες Rotex |
| Πίνακας ελεγχόμενης ελαστικής | Δικτυωτικό πλέγμα με δονητή οθόνη |
| Αυτοκαθαριστικό Wire Mesh | Εικονίδιο σχιστολιθικού μηχανισμού |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567