|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Διάμετρος σύρματος: | 2,5 χλστ | ||
|---|---|---|---|
| Επισημαίνω: | tufflex screen coated,steel wire tufflex screen,industrial polyurethane screen mesh |
||
Το βιομηχανικού τύπου συρματόπλεγμα από χάλυβα 2.5mm με επίστρωση PU σε άνοιγμα 1x6mm φέρνει επανάσταση στις υγρές εργασίες κοσκίνισης με την πατενταρισμένη διπλής στρώσης κατασκευή του. Διαθέτοντας ορθογώνια ανοίγματα 2.5mm (1×6mm), αυτή η εξειδικευμένη σίτα αποτρέπει τη συσσώρευση υλικού, διατηρώντας παράλληλα εξαιρετική απόδοση.
Η προηγμένη σύνθεση πολυουρεθάνης αντιστέκεται στην απορρόφηση υγρασίας, καθιστώντας την ιδανική για την επεξεργασία μεταλλευμάτων πλούσιων σε άργιλο και απορριμμάτων. Η μοναδική γεωμετρία της επιφάνειάς της μειώνει το μπλοκάρισμα κατά 70% σε σύγκριση με τις συμβατικές σίτες, βελτιώνοντας σημαντικά την απόδοση κοσκίνισης σε δύσκολες συνθήκες.
Η HUATAO παρέχει πλήρη τεχνική υποστήριξη για κάθε εγκατάσταση σίτας Anti-Blocking, συμπεριλαμβανομένης της ανάλυσης δονήσεων και βελτιστοποίησης. Με το σύστημα παραγωγής μας κατά παραγγελία, παραδίδουμε τυπικά μεγέθη εντός 25 ημερών. Η δέσμευσή μας για την ποιότητα εξασφαλίζει προϊόντα με 99,7% χωρίς ελαττώματα, υποστηριζόμενα από ολοκληρωμένη εξυπηρέτηση μετά την πώληση.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας με επίστρωση PU |
| Διάμετρος σύρματος | 2.5mm |
| Μέγεθος ανοίγματος | Τετράγωνο 5mm |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 850 N/mm² |
| Εύρος θερμοκρασίας | -40°C έως +90°C |
| Βάρος | 12.5 kg/m² |
| Ανοιχτή επιφάνεια | 38% |
Οι σίτες συσκευάζονται σε υλικά ανθεκτικά στην υγρασία, απορροφητικά κραδασμών και επισημαίνονται για ιχνηλασιμότητα. Προσαρμοσμένα μεγέθη και επωνυμίες OEM ενσωματώνονται απρόσκοπτα.
| Σίτα πολυουρεθάνης | Σίτα Tufflex |
|---|---|
| Πλέγμα σίτας αφυδάτωσης πολυουρεθάνης | Αρθρωτή σίτα WS 85 |
| Πάνελ σίτας πολυουρεθάνης | Ανταλλακτικές σίτες Rotex |
| Πάνελ σίτας από καουτσούκ | Πλέγμα δονητικής σίτας |
| Αυτοκαθαριζόμενο συρματόπλεγμα | Σίτα διαλογής σχιστόλιθου |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567