|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Υλικό: | Πολυουρεθάνιο και χάλυβας | ||
|---|---|---|---|
| Επισημαίνω: | πλέγμα οθόνης πολυουρεθάνιου,πλέγμα καλωδίων οθόνης δόνησης |
||
| Στοιχείο | Οθόνη Αυτοκαθαρισμού |
|---|---|
| Διάσταση | Κατά απαίτηση |
| Άνοιγμα | Ελάχιστο 3mm |
| Υλικό | Χάλυβας και πολυουρεθάνη |
| Διάμετρος σύρματος | Ελάχιστο 1mm |
| Στοιχείο | Οθόνη Πολυουρεθάνης με Πυρήνα Χάλυβα |
|---|---|
| Διάσταση | Κατά απαίτηση |
| Άνοιγμα | Ελάχιστο 2mm |
| Χρώμα | Κόκκινο ή κατά απαίτηση |
| Διάμετρος σύρματος | Ελάχιστο 2mm |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567