|
|
Λεπτομέρειες:
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
|
| Ανοίγοντας μεγέθη:: | 1.235mm | Καλώδιο:: | 0.8 - 6,3 χιλ. |
|---|---|---|---|
| Υλικό:: | Στρογγυλά κυματιστά καλώδια | ||
| Επισημαίνω: | πλέγμα οθόνης πολυουρεθάνιου,PU ΠΛΈΓΜΑ ΟΘΌΝΗΣ |
||
Υψηλής απόδοσης αντι-μπλοκαρίσματος αυτο-καθαριζόμενος χάλυβας ειδικά σχεδιασμένος για απαιτητικές εφαρμογές στη βιομηχανία εξόρυξης. Αυτή η καινοτόμος λύση χάλυβα αποτρέπει τη συσσώρευση υλικού και διασφαλίζει συνεχή λειτουργική αποδοτικότητα.
Ανώτερες αντι-μπλοκαρίσματος ιδιότητες με αυτο-καθαριζόμενες δυνατότητες που ελαχιστοποιούν τον χρόνο διακοπής λειτουργίας και τις απαιτήσεις συντήρησης σε σκληρά περιβάλλοντα εξόρυξης.
| Χαρακτηριστικό | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Υλικό | Πλέγμα από χάλυβα άνθρακα/ανοξείδωτο χάλυβα + Λωρίδα PU |
| Τύπος | Πλεγμένο πλέγμα |
| Άνοιγμα | 1mm - 5mm |
| Διάμετρος σύρματος | 2-12mm |
| Πλάτος λωρίδας | 1.5cm και άνω |
| Πάχος λωρίδας | 8mm και άνω |
| Εφαρμογές | Ταξινόμηση μεταλλεύματος, πλύσιμο άνθρακα, επεξεργασία ορυκτών |
Συνεργασία με την HUATAO = Συνεργασία με την ΚΙΝΑ
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Maple
Τηλ.:: +86 15103371897
Φαξ: 86--311-80690567